ARA
Meslek Yılına Saygı Töreni Anı Nesnesi “DOĞRUDAN” YARIŞMASI SONUÇLANDI!
"DOĞRUDAN" KATILIM OYLAMALARI BAŞLIYOR
ÖNEMLİ AÇIKLAMA
YÖNERGE
YARIŞMA ŞARTNAMESİ
ANA SAYFAYARIŞMA ŞARTNAMESİKATILAN ESERLERKATILIM FORMUDUYURULARİLETİŞİM
"DOĞRUDAN" KATILIM OYLAMALARI BAŞLIYOR


“Doğrudan” Katılım Oylamaları Başlıyor, 
Meslek Yılına Saygı Töreninde Ne almak istediğinize Doğrudan Karar Verin.

 

Şubemiz tarafından her yıl düzenlenen Meslek Yılına Saygı Töreni’nde meslekte 30, 40, 50 ve 60 yılını dolduran üyelerimize verilen plaket 2003 yılında açılan yarışma ile elde edilmiş, tarafınızca tasarlanan “Cetvel”, törenlerimizde plaket olarak 10 yıl boyunca kullanılmıştır. Yarışmanın yapıldığı dönemde alınan, üyelere verilen anı nesnesinin her 10 yılda bir yeniden yarışmaya açılması kararı doğrultusunda 2013 yılı ve sonraki yılları kapsayacak ödüller için yeniden yarışma açılmıştır.

Yarışmada doğrudan katılımı öngören bir yöntem benimsenmiş, ödülü alacakların da fikirleriyle katkıda bulunması, üyelerin ne alma isteklerinin açığa çıkartılması hedeflenmiştir. Bu amaçla,  yarışmanın Seçici Kurulu -Mimarlar Odası Ankara Şubesi Yönetim, Denetleme, Soruşturma Uzlaştırma Kurulu üyeleri ve çalışan mimar personelin dışında-  tüm Ankara Şubesi üyeleri olarak belirlenmiştir.

Yarışma 27 Eylül 2012 tarihinde ilan edilmiş ve şartnamesinde belirtildiği şekilde 26 Ocak 2013 gününe kadar katılımcılar eserlerini web sayfasına yüklemişlerdir.  Yarışma kapsamında www.dogrudan.org adresine 5 eser yüklenmiştir.

Seçici Kurul olarak siz üyelerimizi sicil numaralarınız ile www.dogrudan.org adresinde aşağıda belirtilen yönerge çerçevesinde oy kullanmaya ve Meslek Yılına Saygı Töreni’nde almak istediğiniz eseri doğrudan karar vermeye  davet ediyoruz.

 

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi 42.Dönem Yönetim Kurulu

Son Güncelleme : 25 Şubat 2013 | Şu an 1 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları